Ügyvéd Online
Jónapot! Megszeretném kérdezni hogyha édesapám édesanyámnak a gondnoka,mivel édesanyám pszichésen beteg ezért leszázalékolták,akkor édesapám hogyan tudna lemondani a gondnokságáról? Köszönettel Keller Barbara
Kérdés elküldése
fdgds...
A klubbommal szeretnék vásároltatni sportfegyvert, úgy h...
Kellene pár információ hogy működik gyerek elhelyezése...
Nincs hozzászólás